شما اینجا هستید

تاریخچه

تاريخچه شركت صنايع سيمگون(SMG)

شركت صنايع سيمگون(SMG) از سال ۱۳۷۱ کار خود را با تولید قطعات سری تراش و قطعات مغزی شیر های کلاسیک آغاز نمود. در سال ۱۳۷۳ خط تولید خود را با ذوب ریزی و ریخته گری به روش کوره های زمینی و شیرریزی دستی با کوره های القایی کانالی تکمیل کرده و با راه اندازی کوره های القایی بدون هسته (Coreless)جهت تولید شمش مورد مصرف در خط شیرریزی و اکستروژن در حجم واندازه وسیع فعالیت خودرا گسترش داد.

با توجه به شروع کار دستگاه های قطعه ریزی اتومات و بالا رفتن تیراژ تولید ماشین های تراش موجود (که قدیمی بودند) جای خود را به ماشین های تک منظوره و چند منظوره مدرن دادند.

همزمان با ورود دستگاه های مدرن تراشکاری خط تولید دایکاست با دستگاه های محفظه گرم(Hot Chamber) و محفظه سرد(Cold chamber) راه اندازی شد.

لازم به ذکر است که بخش تزریق پلاستیک نیز با هدف توانمند سازی کارخانه راه اندازی شده و از همان زمان فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت صنایع سیمگون(SMG) که از بدو تاسیس بسیار فعال بوده، اکنون با مجموعه ای کامل و توان تولید در حجم وسیع و توانایی صادرات با استاندارد های بین المللی فعالیتی درخشان در صنعت کشور عزیزمان ایران را دارد.

این مجموعه در بخش های ریخته گری(تولید بیلت و شمش برنج و قطعه ریزی)، اکستروژن(تولید مقاطع برنجی)، دایکاست(زاماک و آلومینیوم)، تراشکاری(سری تراشی قطعات و تک تراشی)، آزمایشگاه پیشرفته، تزریق پلاستیک، پرداختکاری و آبکاری آماده دریافت پروژه و همکاری با صنعت گران گرامی می باشد.